Antares Konferenční židle Taurus TN

Konferenční židle Taurus TN Konferenční židle Taurus TN je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které... více informací »
Antares Konferenční židle Taurus TN
Značka: Antares
890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Taurus TN Konferenční židle Taurus TN je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které...

Konferenční židle Taurus TN Konferenční židle Taurus TN je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které mají dlouhou životnost. A nabídne měkké čalounění a možnost stohování jako dva nejhlavnější praktické prvky celé židle. Sedák i opěrák židle Taurus TN jsou čalouněny silnou kompaktní látkou. Čalounění navíc zvyšuje i pohodlí při sezení a přidává židli na výraznějším vzhledu, který zaujme. Spodní část sedáku a zadní část opěráku jsou navíc opatřeny plastovými kryty… Žádaný produkt Antares Konferenční židle Taurus máte možnost dostat snadno na webu umístěný v kategorii konferenční a jednací židle! Připravili jsme ještě ostatní kousky z této rubriky za super ceny. Tato značka Antares dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky. A to je teprve začátek! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více skvělých produktů od výrobce Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Antares Konferenční židle Taurus TN značky Antares naleznete právě teď za výhodnou cenu. V akci od 890 Kč.