Antares Konferenční židle Titan S

Konferenční židle Titan S Konferenční židle Titan S je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky... více informací »
Antares Konferenční židle Titan S
Značka: Antares
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Titan S Konferenční židle Titan S je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky...

Konferenční židle Titan S Konferenční židle Titan S je ideální volbou sezení při dlouhých jednáních či konferencích. Díky polstrování, čalounění a ergonomickým prvkům vám poskytne komfort a uleví bederní oblasti zad. Je navíc vyrobena ve velice nadčasovém, minimalistickém elegantním designu. Konferenční židle Titan je tedy spolehlivou kombinací praktického s pohledným. Sedák i opěrák židle Titan S jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti,…
Tento kvalitní a levný produkt Antares Konferenční židle Titan S lze nakoupit v pohodě na našem webu zařazený v rubrice konferenční a jednací židle! Vyberte si akční výrobky z naší sekce za internetové ceny. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky značky Antares. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Antares vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.

Tento diskontní výrobek Antares Konferenční židle Titan S od známého výrobce Antares snadno můžete sehnat právě skutečně levně! Nabídky již od 8 390 Kč.