Antares Next PDH

Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s... více informací »
Antares Next PDH
Značka: Antares
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s...

Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s trojnásobnou aretací, s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku a nastavením tuhosti mechanismu dle tělesné hmotnosti uživatele. 
Eliminuje postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s počítačem. Současně předchází trvalému statickému napětí svalů častou změnou polohy těla, aktivním posezem pri práci s počítačem. Opěrák je čalouněný šedou síťovinou zasazenou do černého nylonového rámu. Je vybavený výškově nastavitelnou bederní výztuhou. Sedák je čalouněný látkou v šedé barvě, prošívané čalounění pro zvýraznění elegantního tvaru.  Na sedák je použita studená pěna vstřikovaná do formy (molded foam). Je výškově stavitelný plynovým pístem.Opěrka hlavy PDH je výškově a úhlově stavitelná, čalouněná stejnou látkou jako na sedáku. 3D područky jsou nastavitelné výškově, úhlově a podélně, s měkkou dotykovou plochou. Kříž je leštěný aluminiový s kolečky o průměry 65 mm.
Parametry produktu
Hmotnost 19,5 kg
Celková výška 113-130 cm
Celková šířka 66 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Výška sedáku 41,53 cm
Nosnost 130 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
 
Kvalitní a žádaný kus Antares Next PDH máte možnost pořídit ještě tu na našem webu zařazený v sekci kancelářská křesla! Nyní koupíte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další produkty od značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný kus Antares Next PDH od značky Antares snadno můžete sehnat u nás teď za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 5 990 Kč.