Antares Next PDH

Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s... více informací »
Antares Next PDH
Značka: Antares
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s...

Moderní kancelářská židle NEXT splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Židle je vybavena synchronním mechanismem s trojnásobnou aretací, s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku a nastavením tuhosti mechanismu dle tělesné hmotnosti uživatele. 
Eliminuje postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s počítačem. Současně předchází trvalému statickému napětí svalů častou změnou polohy těla, aktivním posezem pri práci s počítačem. Opěrák je čalouněný šedou síťovinou zasazenou do černého nylonového rámu. Je vybavený výškově nastavitelnou bederní výztuhou. Sedák je čalouněný látkou v černé barvě, prošívané čalounění pro zvýraznění elegantního tvaru.  Na sedák je použita studená pěna vstřikovaná do formy (molded foam). Je výškově stavitelný plynovým pístem.Opěrka hlavy PDH je výškově a úhlově stavitelná, čalouněná stejnou látkou jako na sedáku. 3D područky jsou nastavitelné výškově, úhlově a podélně, s měkkou dotykovou plochou. Kříž je leštěný aluminiový s kolečky o průměry 65 mm
Parametry produktu
Hmotnost: 19,5 kg
Celková výška: 113-130 cm
Celková šířka: 66 cm
Hloubka sedáku: 51 cm
Výška sedáku: 41,53 cm
Nosnost: 130 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
  Tento velmi žádaný produkt Antares Next PDH jde pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla do kanceláře. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této populární sekce jednoduše online. U nás nabízíme více, máme v nabídce další zboží od značky Antares. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní kus Antares Next PDH od populárního výrobce Antares jednoduše můžete pořídit zde teď skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 5 990 Kč.