Antares Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic

Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic Kancelářská pracovní židle Ergo je spolehlivá židle určená pro náročnější dílenské či... více informací »
Antares Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic
Značka: Antares
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic Kancelářská pracovní židle Ergo je spolehlivá židle určená pro náročnější dílenské či...

Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic Kancelářská pracovní židle Ergo je spolehlivá židle určená pro náročnější dílenské či laboratorní prostředí. Určitě osloví svojí mechanickou odolností a dalšími bezpečnostními funkcemi, které nabízí. Židle typu Antistatic jsou kancelářské pracovní židle, které jsou konstruovány tak, aby odváděly případnou statickou elektřinu. Je tedy vhodná pro využití na pracovištích, kde jsou přítomny elektronické komponenty a těkavé chemikálie. Využití je možné z důvodu…Unikátní a oblíbený kus Antares Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic lze zakoupit rovněž tady na webu umístěný v rubrice židle do kanceláře. Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z naší sekce za outletovou cenu. Přední značka Antares představuje kvalitní sortiment.

Žádaný výrobek Antares Pracovní kancelářská židle Ergo Antistatic od oblíbené značky Antares jednoduše můžete najít zde teď ve výprodejové akci. Ceny od 3 590 Kč.