Antares Studentská kancelářská židle Novello White

Studentská kancelářská židle Novello White Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví... více informací »
Antares Studentská kancelářská židle Novello White
Značka: Antares
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Studentská kancelářská židle Novello White Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví...

Studentská kancelářská židle Novello White Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví unavená záda a neustálá nutnost protahování? Máme pro vás řešení – studentskou židli Novello White, která poskytuje oporu zad, bederní opěrku, nastavitelné opěrky rukou a pohodlné, přizpůsobitelné materiály. Opěrák židle Novello White je vypleten velice prodyšnou síťovinou, která zaručuje udržení suchého prostředí v dotykových oblastech, kde se záda setkávají s opěrákem. Dále je… Neodolatelný produkt Antares Studentská kancelářská židle lze zakoupit ještě tady a teď na našem webu v populární sekci židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší sekce za výhodné peníze. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další vybrané produkty od značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Antares Studentská kancelářská židle Novello White od výrobce Antares snadno můžete najít tady a teď se slevou. Nyní lze objednat jen za 3 790 Kč.