Antares Studentská kancelářská židle Novello

Studentská kancelářská židle Novello Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví... více informací »
Antares Studentská kancelářská židle Novello
Značka: Antares
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Studentská kancelářská židle Novello Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví...

Studentská kancelářská židle Novello Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví unavená záda a neustálá nutnost protahování? Máme pro vás řešení – studentskou židli Novello, která poskytuje oporu zad, bederní opěrku, nastavitelné opěrky rukou a pohodlné, přizpůsobitelné materiály. Opěrák židle Novello je vypleten velice prodyšnou síťovinou, která zaručuje udržení suchého prostředí v dotykových oblastech, kde se záda setkávají s opěrákem. Dále je velice pružná a…
Zlevněný produkt máte možnost získat bez problémů tady a teď na našem webu ve známé kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete koupit kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce další zboží od značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Antares Studentská kancelářská židle Novello od výrobce Antares snadno získáte zrovna ve slevě. Právě lze objednat jen za 3 690 Kč.