Barová židle MELVIL— masiv borovice

Barová celodřevěná židle Melvil vyrobená z masivního borovicového dřeva voskovaná v medovém odstínu. Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale... více informací »
Barová židle MELVIL— masiv borovice
Značka: Kup Židle
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Barová celodřevěná židle Melvil vyrobená z masivního borovicového dřeva voskovaná v medovém odstínu. Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale...

Barová celodřevěná židle Melvil vyrobená z masivního borovicového dřeva voskovaná v medovém odstínu. Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale poslouží kdekoliv v bytě, chatě či chalupě. Nosnost 110 kg. Záruka 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 37 cm
Hloubka: 38 cm
Výška: 107 cm
Hmotnost: 7 kg
Materiál: Masiv
Dodáváme v demontu
Kvalitní a žádaný produkt můžete pořídit rovnou tady na stránkách umístěný v rubrice kuchyně. Mrkněte na parádní kusy z této známé sekce za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment

Tento exkluzivní kus Barová židle MELVIL— masiv borovice originál od značky Kup Židle jednoduše můžete získat právě zde za výhodnou cenu! Nabídka již od 1 599 Kč.