BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá

Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou... více informací »
BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá
Značka: Office Pro
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou...

Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou pěnou. Nosnost až 120 kg. Záruka 4 roky. 
 
Popis:

Certifikace BIFMA a GREENGUARD
Robustní kovová lyžinová konstrukce
Výplň sedáku ze studené pěny
Integrované loketní opěrky
Plastové kluzáky pro ochranu konstrukce židle a podlahy
Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění
Plasty v černé barvě
Nosnost 120 kg
Záruka 48 měsíců

Technické parametryHmotnost: 13 kgNosnost: 120 kgCelková šířka: 60 cmŠířka sedáku: 50 cmVýška: 85 cmVýška sedu: 45 cmHloubka sedáku: 50 cm Vysoce kvalitní kousek BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá najdete pohodlně na našem webu zařazený v kategorii konferenční a jednací židle. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Populární výrobce Office Pro pro své zákazníky prodává skvělé zboží Udělejte radost sami sobě. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Office Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený výrobek BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá od značky Office Pro snadno můžete pořídit tady a teď opravdu výhodně. Nabídka již od 3 199 Kč.