Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou... více informací »
Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá
Značka: Kup Židle
3 021 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou...

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou prodyšným soft touch meshem. Nosnost až 130 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cmŠířka sedáku: 50 cmHloubka: 50 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 10 kgBarva plastu: černáSedák: sklopnýVýplň sedáku: studená pěnaOpěrák: výkyvnýStohovatelná: anoNosnost: 130 kg Hodně oblíbený výrobek Bestuhl Konferenční židle U20 je k dostání aktuálně tu na webu umístěný v rubrice kancelář! Máme pro vás další produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle dlouhodobě nabízí skvělé výrobky.

Ve slevě tento výrobek Bestuhl Konferenční židle U20 Šedá pocházející od značky Kup Židle jednoduše najdete zrovna skutečně levně. Nabídky od 3 021 Kč.