BOSTON zahradní lavice dřevěná – tmavě hnědá

Zahradní lavice z borovicového dřeva je stabilní a masivní. Použitý materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost. Certifikát FSC zaručuje,... více informací »
BOSTON zahradní lavice dřevěná - tmavě hnědá
Značka: Kup Židle
6 190 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní lavice z borovicového dřeva je stabilní a masivní. Použitý materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost. Certifikát FSC zaručuje,...

Zahradní lavice z borovicového dřeva je stabilní a masivní.
Použitý materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
výška výrobku (opěradla)51cmvýška výrobku (výška sedu od země)45cmšířka výrobku58cmhloubka sedu46cmhmotnost celkem20kgnosnost3x90kgmateriálborovicebarvatmavě hnědározměr balení155x76x12cmmateriál baleníkartonvýška výrobku90cmdélka výrobku150cm
Ve slevě tento produkt pořídíte mimo jiné tu na stránkách ve známé sekci zahrada. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky z této oblíbené sekce za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Kup Židle dlouhodobě poskytuje top výrobky Přesvědčte se sami.

Tento nejprodávanější výrobek BOSTON zahradní lavice dřevěná - tmavě hnědá od společnosti s výborným jménem Kup Židle jde koupit již dnes v bezva akci! Právě teď za cenu 6 190 Kč.