DĚČÍN parková lavice – kov, masiv

Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem.  Kvalitní zpracování a materiál. Patky pro přišroubování do... více informací »
DĚČÍN parková lavice - kov
Značka: Kup Židle
6 090 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem.  Kvalitní zpracování a materiál. Patky pro přišroubování do...

Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem. 
Kvalitní zpracování a materiál.
Patky pro přišroubování do země.
Využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.výška výrobku (opěradla)50cmvýška výrobku (výška sedu od země)46cmšířka výrobku62cmhloubka sedu46cmhmotnost celkem30kgnosnost3x90kgmateriálborovice + kovbarvaimpregnace – hnědá, černá konstrukcerozměr balení154x81x17cmmateriál baleníkartonvýška výrobku93cmdélka výrobku166cmZlevněný produkt můžete dostat nyní tady a teď na našem webu v sekci zahrada! Vyhledejte si ještě další výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené kousky od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt DĚČÍN parková lavice - kov, masiv od značky se skvělou pověstí Kup Židle je k získání aktuálně na webu za super peníze. Ve skvělé akci za 6 090 Kč.