Židle a stoly pro kanceláře

Dětská herní židle A-RACER ZK-013 — látka, černá/šedá

Tento skvělý kus Dětská herní židle A-RACER ZK-013 — látka, černá/šedá od značky s dobrým jménem Kup Židle seženete momentálně levně. Aktuálně výhodně za 2 290 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 290

Pohodlně zasednout, sluchátka na uši a myšku připravit. Hra právě začíná a spolu s dětskou herní židlí A-RACER ZK-013 povede k jednoznačnému vítězství. Tento model může nabídnout moderní design, pohodlné posezení i kvalitní čalounění. Za skvělou cenu je to fantastická volba pro každého malého hráče. Pro děti od 5 do 12 let, případně menší dospělé postavy. Nosnost 100 kg. 
Hlavní výhody dětské herní židle A-RACER ZK-013

moderní design
potah z odolné látky
čalouněné područky
pogumovaná kolečka

Model může nabídnout prohnutý opěrák, který spolu s odnímatelným bederním polštářkem zajistí pohodlné hraní. Potah je odolná látka, která je kombinací černého povrchu s kontrastními barevnými prvky, dodávající židli jedinečný design. Ruce je možné si pohodlně opřít o područky, které byly pro větší komfort opatřeny čalouněnou vrstvou. Židle je vybavená houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý nylonový kříž je osazen pogumovanými kolečky, která jsou vhodná na všechny typy povrchů.
Rozměry

Celková šířka 62,5 cm
Maximální celková výška 117 cm
Hloubka sedáku 47 cm
Šířka sedáku 47 cm
Výška sedáku 41 – 51 cm
Minimální výška područek 62 cm
Výška opěráku od sedáku 68 cm
Nosnost do 100 kg