Dětská židle na kolečkách ANDY — látka, více barev Růžová

Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách ANDY — látka
Značka: Kup Židle
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s kolečky určenými na koberce. Velkou výhodou jsou čalouněné opěrky rukou a síťovaná záda, aby se dítě méně potilo. Nosnost je 100 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
 

Rozměry: 
– šířka 56 cm
– hloubka 41 cm
– výška 87-95 cm
Materiál: 
– tkanina
– síť
Další funkce:- mechanismus houpací
 

Velmi oblíbený produkt Dětská židle na kolečkách ANDY — látka, můžete dostat právě nyní tady na stránkách v sekci dětské židle a stoly! Pořiďte si unikátní produkty z této známé sekce za super ceny! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více produktů značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Dětská židle na kolečkách ANDY — látka, více barev Růžová originál od výrobce Kup Židle jednoduše pořídíte právě teď v akci! Nabídky již od 1 799 Kč.