Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY – černá/šedá

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí díky kombinaci šedé a černé především do... více informací »
Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY – černá/šedá
Značka: Kup Židle
1 395 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí díky kombinaci šedé a černé především do...

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GREY značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí díky kombinaci šedé a černé především do klukovského pokoje. Nosnost 60 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dětské židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY

Atraktivní provedení
Pohodlný opěrák a sedák
Výškově nastavitelná jednoduchým pohybem

Pohodlná dětská židle na kolečkách s šedým čalouněným sedákem a černým opěrákem. Židle je vybavena plastovým křížem, plastovými kolečky a plynovým pístem, díky kterému je výškově nastavitelná jednoduchým pohybem jedné ruky.
Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každého malého studenta. Maximální výška sedu je 54 cm, minimální 42 cm a nosnost je 60 kg. Standardní dvouletá záruka.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Akční a ve slevě produkt Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY – černá/šedá máte možnost pořídit právě teď u nás v oblíbené sekci dětské židle a stoly! Nyní získáte podobné produkty z této rubriky za internetové ceny. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GREY – černá/šedá od značky Kup Židle najdete zde teď právě opravdu výhodně! Akční cena již od 1 395 Kč.