Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GRN – černá/zelená

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GRN značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky. Nosnost 60 kg. Záruka 24... více informací »
Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GRN – černá/zelená
Značka: Kup Židle
1 395 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách KA-2325 GRN značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky. Nosnost 60 kg. Záruka 24...

Dětská židle na kolečkách KA-2325 GRN značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky. Nosnost 60 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dětské židle na kolečkách Autronic KA-2325 GRN

Atraktivní provedení
Pohodlný opěrák a sedák
Výškově nastavitelná jednoduchým pohybem

Pohodlná dětská židle na kolečkách se zeleným čalouněným sedákem a černým opěrákem. Židle je vybavena plastovým křížem, plastovými kolečky a plynovým pístem, díky kterému je výškově nastavitelná jednoduchým pohybem jedné ruky.
Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každého malého studenta. Maximální výška sedu je 54 cm, minimální 42 cm a nosnost je 60 kg. Standardní dvouletá záruka.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Oblíbený produkt máte možnost pořídit právě teď u nás ve známé kategorii dětské židle a stoly. Najděte si ještě další kousky z této populární rubriky z pohodlí domova! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další kousky značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle prodává top produkty.

Tento žádaný výrobek Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 GRN – černá/zelená od top výrobce Kup Židle najdete tady teď téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 1 395 Kč.