Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 ORA – černá/oranžová

Dětská židle na kolečkách KA-2325 ORA značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky.... více informací »
Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 ORA – černá/oranžová
Značka: Kup Židle
1 395 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách KA-2325 ORA značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky....

Dětská židle na kolečkách KA-2325 ORA značky Autronic v atraktivním a stylovém provedení se hodí do pokoje kluka i holky. Nosnost 60 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dětské židle na kolečkách Autronic KA-2325 ORA 

Atraktivní provedení
Pohodlný opěrák a sedák
Výškově nastavitelná jednoduchým pohybem

Pohodlná dětská židle na kolečkách s oranžově čalouněným sedákem a černým opěrákem. Židle je vybavena plastovým křížem, plastovými kolečky a plynovým pístem, díky kterému je výškově nastavitelná jednoduchým pohybem jedné ruky.
Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každého malého studenta. Maximální výška sedu je 54 cm, minimální 42 cm a nosnost je 60 kg. Standardní dvouletá záruka.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Zcela unikátní produkt lze sehnat přímo na našem webu umístěný v kategorii dětské židle a stoly! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel Kup Židle vám poskytuje skvělý sortiment Přesvědčte se sami!

Levný produkt Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 ORA – černá/oranžová s osvědčenou značkou Kup Židle snadno naleznete teď skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 1 395 Kč.