Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 PINK – růžová

Dětská židle na kolečkách KA-2325 PINK značky Autronic v atraktivním a stylovém dívčím provedení se hodí do každého pokoje... více informací »
Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 PINK – růžová
Značka: Kup Židle
1 395 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách KA-2325 PINK značky Autronic v atraktivním a stylovém dívčím provedení se hodí do každého pokoje...

Dětská židle na kolečkách KA-2325 PINK značky Autronic v atraktivním a stylovém dívčím provedení se hodí do každého pokoje mladé dámy. Nosnost 60 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody dětské židle na kolečkách Autronic KA-2325 PINK 

Atraktivní dívčí provedení
Pohodlný opěrák a sedák
Výškově nastavitelná jednoduchým pohybem

Pohodlná dětská židle na kolečkách s růžově čalouněným sedákem a růžově zdobeným opěrákem. Židle je vybavena plastovým křížem, plastovými kolečky a plynovým pístem, díky kterému je výškově nastavitelná jednoduchým pohybem jedné ruky.
Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každou malou studentku. Maximální výška sedu je 54 cm, minimální 42 cm a nosnost je 60 kg. Standardní dvouletá záruka.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Unikátní a žádaný výrobek jde získat přímo tu na našich stránkách ve známé kategorii dětské židle a stoly. Získejte ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. To však není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější výrobek Dětská židle na kolečkách Autronic KA-2325 PINK – růžová od známé společnosti Kup Židle snadno získáte právě zde opravdu výhodně! Cena již od 1 395 Kč.