Dětská židle na kolečkách DARIAN — látka, růžová

Dětská židle DARIAN s područkami v růžovém provedení do holčičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách DARIAN — látka
Značka: Kup Židle
1 289 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle DARIAN s područkami v růžovém provedení do holčičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle DARIAN s područkami v růžovém provedení do holčičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný  kříž s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 80 kg.
 

Rozměry:- výška: 84-96 cm- výška sedu 42-54 cm- šířka: 56 cm- hloubka: 53 cm
Materiál:
– tkanina
Další funkce:- mechanismus houpací

Diskontní produkt Dětská židle na kolečkách DARIAN — látka, růžová lze nakoupit lehce tady na našem webu v rubrice dětské židle a stoly! Nyní získáte ještě podobné kusy ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky

Neodolatelný kus Dětská židle na kolečkách DARIAN — látka, růžová od populární značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit právě zde levně. Nyní lze objednat jen za 1 289 Kč.