Dětská židle na kolečkách DERAL — látka, šedá

Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách DERAL — látka
Značka: Kup Židle
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle DERAL s područkami v šedém provedení do klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s kolečky určenými na koberce. Křeslo je čalouněno sametovou látkou, která je velmi příjemná na dotek. Nosnost je 90 kg.
 

Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 58 cm
– výška 88-98 cm 


Hodně prodávaný výrobek lze sehnat bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v sekci dětské židle a stoly! Nyní pořídíte podobné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka Kup Židle dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Dětská židle na kolečkách DERAL — látka, šedá od značky Kup Židle snadno najdete tady a teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1 799 Kč.