Dětská židle na kolečkách GOL — ekokůže, bílá/zelená

Dětská židle GOL ve stylovém provedení pro malé fotbalisty a fotbalistky. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách GOL — ekokůže
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle GOL ve stylovém provedení pro malé fotbalisty a fotbalistky. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle GOL ve stylovém provedení pro malé fotbalisty a fotbalistky. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje kovový kříž s kolečky určenými na všechny povrchy. Křeslo je čalouněno odolnou ekologickou kůží. Nosnost je 80 kg.

Rozměry:- výška: 75 – 85 cm- výška sedáku: 44 – 54 cm- hloubka: 39 cm- šířka: 52 cm
Materiál:- ekokůže
Další funkce:- mechanismus houpací

Kvalitní produkt Dětská židle na kolečkách GOL — ekokůže, naleznete zrovna tady na stránkách ve známé rubrice dětské židle a stoly! Máme pro vás jiné kusy z této populární rubriky za akční cenu. Přední značka Kup Židle nabízí vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Dětská židle na kolečkách GOL — ekokůže, bílá/zelená od populárního výrobce Kup Židle snadno najdete tady teď téměř zdarma. Cena od 1 499 Kč.