Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka, více barev Šedá

Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a... více informací »
Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka
Značka: Kup Židle
1 559 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a...

Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a příjemnou látkou. Opěradlo je tvořeno z černého polypropylenu. Židle disponuje základní mechanismem, který umožňuje změnit výšku sedáku. Stabilitu židle Vám zaručí pevný, černý, plastový kříž s kolečky. Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každého malého studenta. Nosnost je 80 kg.
Rozměry:
– šířka 47 cm
– hloubka 56 cm
– výška 84-94 cm
– výška sedu 44-54 cm
Tento velmi oblíbený produkt Dětská židle na kolečkách GRAVITY lze zakoupit nyní tu na našich stránkách v populární kategorii dětské židle a stoly. Máme pro vás akční výrobky z naší rubriky za outletovou cenu. Věhlasný výrobce Kup Židle vám nabízí skvělé výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka, více barev Šedá s osvědčenou značkou Kup Židle můžete najít tady a teď téměř zdarma. Akční cena 1 559 Kč.