Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, modrá

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená modrou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i... více informací »
Dětská židle na kolečkách ROYA — samet
Značka: Kup Židle
2 331 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená modrou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i...

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená modrou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i vysokého opěráku. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s nástřikem černé práškové barvy a s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 70 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
Parametry:

Výška (cm):
87-100

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Nosnost (kg):
70

Volitelný potah:
ne

Výška sedu (cm):
43-56

Super produkt Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, lze nakoupit mimo jiné na webu ve známé sekci dětské židle a stoly. Vyhledejte si parádní produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel Kup Židle dlouhodobě vyrábí vynikající produkty. Nové kousky každý den!

Ve slevě výrobek Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, modrá od známého výrobce Kup Židle získáte zde teď právě opravdu levně! V akci od 2 331 Kč.