Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním... více informací »
Dětská židle na kolečkách ROYA — samet
Značka: Kup Židle
2 331 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním...

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i vysokého opěráku. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s nástřikem černé práškové barvy a s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 70 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
Parametry:

Výška (cm):
87-100

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Nosnost (kg):
70

Volitelný potah:
ne

Výška sedu (cm):
43-56

Tento akční produkt lze koupit ještě tady na webu umístěný v rubrice dětské židle a stoly! Nyní najdete zlevněné kousky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Oblíbená značka Kup Židle poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Však to vidíte sami. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější kus Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová pocházející od značky Kup Židle snadno naleznete u nás teď v akci! V akci od 2 331 Kč.