Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, šedá

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená šedou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i... více informací »
Dětská židle na kolečkách ROYA — samet
Značka: Kup Židle
2 331 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená šedou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i...

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená šedou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i vysokého opěráku. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s nástřikem černé práškové barvy a s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 70 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
Parametry:

Výška (cm):
87-100

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Nosnost (kg):
70

Volitelný potah:
ne

Výška sedu (cm):
43-56

Výjimečný a žádaný produkt Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, lze koupit pohodlně tady na stránkách v rubrice dětské židle a stoly! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě nabízí top sortiment. Nové kousky každý den!

Zlevněný výrobek Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, šedá od kvalitní značky Kup Židle jednoduše můžete získat zde teď právě téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 2 331 Kč.