Dětská židle na kolečkách TOBY — látka, více barev Zelená

Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné... více informací »
Dětská židle na kolečkách TOBY — látka
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné...

Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje kříž s kolečky určenými na koberce. Čalounění membránovou tkaninou, která je odolná vůči poškození. Nosnost je 80 kg. Více barev.

Rozměry:
– šířka 44 cm
– hloubka 52 cm
– výška 78-90 cm
– výška sedu 41-53 cm
Materiál:
– membránová tkanina
Další funkce:
– mechanismus houpací
Dostupné barevné varianty:
– modrá
– zelená
– růžová

Diskontní produkt Dětská židle na kolečkách TOBY — látka, více barev Zelená máte možnost nakoupit bez problémů na webu v oblíbené rubrice dětské židle a stoly! Podívejte se na unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Kup Židle má ve stále nabídkce top sortiment. Přesvědčte se.

Unikátní a žádaný výrobek Dětská židle na kolečkách TOBY — látka, více barev Zelená od populárního výrobce Kup Židle pořídíte na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 499 Kč.