Dřevěná jídelní židle DARIUSZ – masiv, látka, více barev Dub sonoma / hnědá

Jídelní židle DARIUSZ je kvalitní židle v tradičním provedení. Kostra dřeva je z masivního bukového dřeva. Sedák je... více informací »
Dřevěná jídelní židle DARIUSZ – masiv
Značka: Kup Židle
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle DARIUSZ je kvalitní židle v tradičním provedení. Kostra dřeva je z masivního bukového dřeva. Sedák je...

Jídelní židle DARIUSZ je kvalitní židle v tradičním provedení. Kostra dřeva je z masivního bukového dřeva. Sedák je očalouněn látkou v různých odstínech. Jedná se o elegantní kus nábytku, který osloví každého, kdo ocení jednoduchost. Klasický design židle s opěrákem zdobeným do tvaru kříže je vhodný jak do kuchyně, tak i do jiných interiérů. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:- výška: 90 cm – výška sedu: 45 cm- šířka: 45 cm- hloubka: 49 cm 
Materiál:- masivní bukové dřevo- Tkanina
Vysoce kvalitní kousek je k sehnání zrovna tu na našich stránkách umístěný v rubrice kuchyňské židle. Získejte jiné produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Značka Kup Židle představuje špičkové produkty Udělejte si radost! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další kousky od výrobce Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Dřevěná jídelní židle DARIUSZ – masiv, látka, více barev Dub sonoma / hnědá originál od výrobce Kup Židle snadno získáte tady a teď skutečně výhodně! Ceny již od 1 249 Kč.