Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv, látka, více barev wenge / béžová

Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v... více informací »
Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv
Značka: Kup Židle
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v...

Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v různých odstínech. Vnitřní část opěráku a sedák jsou čalouněny příjemnou látkou ve více barvách. Židle je stavěna tak, aby poskytla co největší stabilitu a pohodlí. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 45 cm
– hloubka 51 cm
– výška 90 cm
– výška sedu 47 cm
Materiál:
– masivní bukové dřevo
– látka

Vysoce kvalitní kus Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – máte možnost získat přímo na našich stránkách zařazený v kategorii kuchyňské židle. Nyní získáte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Oblíbená značka Kup Židle představuje prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný kus Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv, látka, více barev wenge / béžová originál od značky Kup Židle seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 1 249 Kč.