Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA – buk, čalouněný sedák, nosnost 140 kg

Oblíbená jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA z kvalitního bukového dřeva ve více odstínech s čalouněným sedákem.... více informací »
Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA – buk
Značka: Kup Židle
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbená jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA z kvalitního bukového dřeva ve více odstínech s čalouněným sedákem....

Oblíbená jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA z kvalitního bukového dřeva ve více odstínech s čalouněným sedákem. Nestárnoucí klasika, která se hodí do kuchyně i restaurace. Nosnost 140 kg, záruka 3 roky.
Hlavní výhody dřevěné jídelní židle bez područek Stima PAYSANE LÁTKA

Odolná dřevěná kostra
Pohodlný čalouněný sedák
Nosnost 140 kg

Stylová jídelní židle PAYSANE LÁTKA si získala zákazníky svou praktičností. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru, kvalitní zpracování z bukového masivu umožňuje její dlouhodobé použití jak doma, tak i v zátěžovém provozu, například v restauracích, kde rovněž oceníte její nosnost 140 kg.
Struktura dřeva je patrná díky tomu, že pro úpravu bylo zvoleno pouze barevné moření bez použití laku. U modelu židle PAYSANE LÁTKA bez područek se dá vybrat z více odstínů dřeva a mnoha barev čalounění. Na produkt se vztahuje prodloužená záruka 3 roky.
Posíláme ve smontovaném stavu.
Oblíbený produkt Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA – buk, čalouněný sedák, nosnost 140 kg je dostupný právě na stránkách v rubrice kuchyňské židle. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této kategorie za internetové ceny!

Tento neodolatelný produkt Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE LÁTKA – buk, čalouněný sedák, nosnost 140 kg od odblíbeného výrobce Stima jednoduše můžete sehnat tady teď právě ve slevě. Akční cena 1 090 Kč.