Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub

Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do... více informací »
Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub
Značka: Kup Židle
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do...

Klasická jídelní židle Stima PAYSANE MASIV z kvalitního dubového dřeva. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru. Nosnost 140 kg, záruka 3 roky.
Hlavní výhody dřevěné jídelní židle Stima PAYSANE MASIV

Odolná dubová kostra
Masivní sedák
Nosnost 140 kg

Žádaná jídelní židle PAYSANE MASIV si získala zákazníky svou praktičností. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru, kvalitní zpracování z dubového masivu umožňuje její dlouhodobé použití jak doma, tak i v zátěžovém provozu, například v restauracích, kde rovněž oceníte její nosnost 140 kg.
Struktura dřeva je patrná díky tomu, že pro úpravu bylo zvoleno pouze barevné moření bez použití laku. Na produkt se vztahuje prodloužená záruka 3 roky.
Parametry produktu
Celková výška židle 87 cmVýška po sedák 46 cmŠířka sedu 44 cmHloubka sedu 40 cmPosíláme ve smontovaném stavu. Tento akční a ve slevě produkt Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub jde získat právě teď tady na našem webu zařazený v rubrice kuchyňské židle! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Žádaný výrobek Dřevěná jídelní židle Stima PAYSANE – masiv dub od značky Stima můžete sehnat u nás teď za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 1 749 Kč.