Židle a stoly pro kanceláře

Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk, 140 cm

Hodně oblíbený kus Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk, 140 cm od společnosti s předním postavením na trhu Kup Židle najdete tady teď právě v bezva akci! Právě nyní za skvělou cenu 7 900 Kč.
Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
7 900

Pokud nesnesete dlouhou práci v sedě u počítače, polohovací ergonomický stůl ELEVO vám přijde vhod. Nejen že se výškově přizpůsobí uživateli, ale zároveň mu umožní pouhým stisknutím tlačítka pracovat pohodlně i ve stoje.
Stůl je vybavený motorem, který dovede zvednout pracovní desku až o 40 cm. Ovládá se na boku jednoduše skrze LED dotykové ovládání. Stůl si umí zapamatovat až 4 výškové polohy, mezi kterými pak lze stisknutím tlačítka přepínat. Je tak ideální i v případě, že u stolu střídá více lidí — na ovladači si každý uloží do paměti výšku pracovní desky, která mu vyhovuje, a tu si pak jednoduše nastaví. Zároveň můžete jeden z paměťových slotů využít pro práci ve stoje. Přepínání poloh se nemusíte bát — stůl je vybavený antikolizním systémem, který zastaví pohyb desky v případě, že narazí na překážku.
Deska modelu ELEVO je vyrobená z lamina v dekoru buk a samotná pracovní plocha je pak zvláště vyvedená v dekoru běleného buku. Položené jsou na stabilní podnoži z pevného kovu. Stůl je vybavený i kabelovou průchodkou, skrze níž můžete jednoduše vést potřebné kabely od počítače a další elektroniky. Nosnost 80 kg.
Rozměry

Šířka 140 cm
Hloubka 60 cm
Výška 72-116 cm
Napětí 230 V