Elektricky výškově stavitelný stůl ADJUSTME – rozměry na míru, více barev desky Bez desky

Elektricky výškově nastavitelný kancelářský stůl od značky ADJUSTME, díky němuž zefektivníte kancelářskou práci. Můžete... více informací »
Elektricky výškově stavitelný stůl ADJUSTME – rozměry na míru
Značka: Kup Židle
14 129 Kč
Ověřit dostupnost
Elektricky výškově nastavitelný kancelářský stůl od značky ADJUSTME, díky němuž zefektivníte kancelářskou práci. Můžete...

Elektricky výškově nastavitelný kancelářský stůl od značky ADJUSTME, díky němuž zefektivníte kancelářskou práci. Můžete stát či sedět podle toho, jak se vám to hodí, a tím předejít bolestem zad. A navíc si bez dřiny nastavíte polohu, která vám v danou chvíli vyhovuje. Robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouho životnost. Rozměry i barva desky na míru. Nosnost 100 kg. Záruka 5 let. Stolová podnož skladem, deska se vyrábí na zakázku s dobou dodání cca 3 týdny.
Hlavní výhody výškově nastavitelného stolu ADJUSTME

Odolná ocelová konstrukce
Subtilní provedení, které nenaruší interiér
Tichý provoz
Integrovaný antikolizní systém Sensi Touch
Nosnost 100 kg
Prodloužená záruka 5 let
Výhodná cena
Barva desky i rozměry na míru
Koupit lze i samostatnou podnož

Dánskou značku ADJUSTME si zákazníci oblíbili pro špičkové zpracování a strohý design s maximálním důrazem na funkčnost. To je případ i stejnojmenného elektricky výškově stavitelného stolu, u nějž vás přepraví kvalita, snadná obsluha i příznivá cena.
Třísegmentová podnož stolu je velmi univerzální, díky čemuž je vhodná pro desky od 120 do 200 cm. Výškově rozpětí 65 až 130 cm. Jistě oceníte tichý provoz (nepřekročí 39 dB), nadstandardní nosnost 100 kg, antikolizní systém Senci Touch nebo minimální odběr elektřiny (v úsporném režimu 0,1 W).
Vybrat si můžete z několika rozměrů, barev dřeva desky (lamino s ABS hranou) nebo zvolit ovladač podle svých preferencí. Pořídit lze i samostatnou podnož.
Parametry:
Nosnost 100 kg
Výškové rozpětí 65 až 130 cm
Deska z lamina s ABS o síle 2,2 cm
Hmotnost podnože 40 kg

Vysoce kvalitní produkt Elektricky výškově stavitelný stůl ADJUSTME – rozměry na míru, více barev desky Bez desky je k sehnání rovněž tu na stránkách v rubrice kancelářské psací stoly. Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Kup Židle vám představuje špičkové zboží A to je teprve začátek. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený výrobek Elektricky výškově stavitelný stůl ADJUSTME – rozměry na míru, více barev desky Bez desky originál od značky Kup Židle naleznete zde nyní ve výprodejové akci. Právě teď jen za 14 129 Kč.