Global Income s.c. Dětská židle Gontia, černá

Kancelářská židle Gontia, černá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje... více informací »
Global Income s.c. Dětská židle Gontia
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Gontia, černá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje...

Kancelářská židle Gontia, černá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje pohodlí, moderní styl a minimalismus. Z tohoto důvodu ji ocení lidi, kteří mají rádi spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Díky výjimečnému smyslu pro detail bude kancelářská židle Gontia ozdobou každé kanceláře, konferenční místnosti či pracovny. Nesrovnatelný design a originální vzhled kancelářské židle Gontia je zaručen měkkou prodyšnou síťovinou. Tento… Velmi oblíbený výrobek Global Income s.c. Dětská židle Gontia, černá máte možnost nakoupit rovnou u nás v oblíbené sekci dětské židle a stoly. Nyní můžete najít skvělé produkty z této rubriky za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kvalitní kousky od značky Global Income s.c.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Global Income s.c. dlouhodobě dodává skvělé produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Hodně žádaný výrobek Global Income s.c. Dětská židle Gontia, černá od značky se skvělou pověstí Global Income s.c. jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Nyní za 2 290 Kč.