Global Income s.c. Kancelářská židle Denar, černá/oranžová

Kancelářská židle Denar, černá/oranžová Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo by rád svou... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Denar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Denar, černá/oranžová Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo by rád svou...

Kancelářská židle Denar, černá/oranžová Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Sedák polstrovaný membránovou látkou s mírným negativním záklonem Vás při sezení bude pobízet k zaujetí pohodlné a zdravé polohy s odlehčenými bedry, zatímco zkosená hrana…Tento výjimečný produkt máte možnost získat bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit podobné výrobky z naší sekce za výhodnou cenu.

Zlevněný výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Denar, černá/oranžová od našeho výrobce Global Income s.c. získáte v aktuální nabídce ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 2 190 Kč.