Global Income s.c. Kancelářská židle Gontia, šedá

Kancelářská židle Gontia, šedá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Gontia
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Gontia, šedá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje...

Kancelářská židle Gontia, šedá Když vy pracujete a vaše záda odpočívají. Kancelářská židle Gontia je moderní židle, která představuje pohodlí, moderní styl a minimalismus. Z tohoto důvodu ji ocení lidi, kteří mají rádi spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Díky výjimečnému smyslu pro detail bude kancelářská židle Gontia ozdobou každé kanceláře, konferenční místnosti či pracovny. Nesrovnatelný design a originální vzhled kancelářské židle Gontia je zaručen měkkou prodyšnou síťovinou. Tento…Vysoce kvalitní kus máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách v oblíbené sekci židle do kanceláře! Vyhledejte si ještě další zboží z této rubriky za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Global Income s.c. vám poskytuje top sortiment.

Exkluzivní kousek Global Income s.c. Kancelářská židle Gontia, šedá od skvělého výrobce Global Income s.c. máte možnost sehnat v aktuální nabídce za skvělou cenu. Ceny již od 2 290 Kč.