Global Income s.c. Kancelářská židle Praga, modrá P130150

Kancelářská židle Praga Zpříjemněte si své pracovní dny kancelářskou židlí Praga a dopřejte si pohodlí, které si... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Praga
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Praga Zpříjemněte si své pracovní dny kancelářskou židlí Praga a dopřejte si pohodlí, které si...

Kancelářská židle Praga Zpříjemněte si své pracovní dny kancelářskou židlí Praga a dopřejte si pohodlí, které si zasloužíte. Uvolněte se při několikahodinovém sezení díky ergonomickému opěradlu, měkkému sedáku, nastavitelné hlavové opěrce, područkám a kvalitnímu čalounění. A navíc využijte výhod širokého nastavení díky mechanismu a plynového pístu, pro co nejvíce možné přizpůsobení kancelářské židle Praga vašim potřebám. K čalounění židle Praga je použito hned několik kvalitních a spolehlivých materiálů.…Kvalitní a velmi žádaný produkt Global Income s.c. Kancelářská židle Praga, modrá P130150 máte možnost najít nyní tady na webu ve známé kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z naší kategorie v bezva akci. Máme toho více, podívejte se taky na více kousků od značky Global Income s.c.. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný kus Global Income s.c. Kancelářská židle Praga, modrá P130150 od známé značky Global Income s.c. seženete teď skutečně levně. Akční cena již od 2 990 Kč.