Global Income s.c. Kancelářská židle Rotar, zelená/černá

Kancelářská židle Rotar Minimalistická, ale přesto plně funkční - to je kancelářská židle Rotar. Židle vás zaujme svojí houpací mechanikou,... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Rotar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Rotar Minimalistická, ale přesto plně funkční - to je kancelářská židle Rotar. Židle vás zaujme svojí houpací mechanikou,...

Kancelářská židle Rotar Minimalistická, ale přesto plně funkční – to je kancelářská židle Rotar. Židle vás zaujme svojí houpací mechanikou, širokými možnostmi nastavení, bederní opěrkou, výškovým nastavením a dalšími funkcemi, díky kterým vám poskytne maximálně komfortní sezení. Zpříjemněte si dlouhé pracovní dny a dopřejte si zasloužené pohodlí, díky kancelářské židle Rotar. Plastový rám, který tvoří pevnou konstrukci opěráku a opěrky hlavy židle Rotar, je vypleten kvalitní síťovinou. Tato síťovina je… Hodně prodávaný produkt Global Income s.c. Kancelářská židle Rotar, zelená/černá můžete dostat přímo tu v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní najdete ještě další produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a levný výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Rotar, zelená/černá od populární značky Global Income s.c. získáte na našich stránkách se slevou! Akční cena od 2 990 Kč.