Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, modrá

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a...

Kancelářská židle Sydney 2 Kancelářská židle Sydney 2 je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem, Sydney 2 totiž zajišťuje obojí. Minimalistické barevné provedení zvýrazněné o černé akcenty a detaily konstrukce, zajišťuje totiž jedinečnost této židle. Široké možnosti nastavení a ergonomie poté poskytují komfort i během dlouhých hodin sezení. Díky tomu si židle Sydney 2 najde své místo v každé kanceláři či jednací místnosti. Originalita kancelářské židle Sydney…
Zajímavý produkt jde koupit právě na stránkách umístěný v sekci židle do kanceláře. Vyhledejte si ještě jiné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu!

Akční výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney 2, modrá od top výrobce Global Income s.c. získáte tady a teď právě téměř zdarma. Teď v akci 2 690 Kč.