Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle šedá P130145

Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem,... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem,...

Kancelářská židle Sydney Kancelářská židle Sydney je vhodná především pro zákazníky, kteří si již nechtějí vybírat mezi pohodlím a stylem, Sydney totiž zajišťuje obojí. Minimalistické barevné provedení zvýrazněné o černé akcenty a chromované detaily konstrukce, zajišťuje totiž jedinečnost této židle. Široké možnosti nastavení a ergonomie poté poskytují komfort i během dlouhých hodin sezení. Díky tomu si židle Sydney najde své místo v každé kanceláři či jednací místnosti. Originalita kancelářské židle…
Nový kousek Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle lze sehnat lehce tady u nás zařazený v rubrice židle do kanceláře! Nyní koupíte ostatní kousky z této známé kategorie za internetové ceny. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Global Income s.c.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Global Income s.c. Kancelářská židle Sydney, světle šedá P130145 značky Global Income s.c. snadno seženete teď se slevou! Ceny od 2 090 Kč.