Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, béžové

Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v...

Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní béžové barvě. Tuto eko kůži také najdeme… Tento akční a ve slevě kousek Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, jde koupit mimo jiné na webu v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Podívejte se na ještě další kusy z naší kategorie za výhodné peníze!

Ve slevě tento produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, béžové od známé společnosti Global Income s.c. získáte aktuálně na webu v bezva akci. Nyní lze objednat jen za 3 990 Kč.