Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé

Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v...

Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní černé barvě. Tuto eko kůži také najdeme…
Tento nejprodávanější kousek Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé máte možnost dostat ještě tady na našem webu ve známé sekci židle do kanceláře. Prozkoumejte další produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny.

Tento kvalitní a žádaný produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé od společnosti Global Income s.c. pohodlně nakoupíte tady teď ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 3 990 Kč.