Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, šedé

Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž...

Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní šedé barvě. Tuto eko kůži také najdeme…
Výjimečný produkt Global Income s.c. Kancelářské je k získání lehce tady a teď na našem webu v sekci židle do kanceláře. Nyní získáte zlevněné výrobky z této kategorie za outletovou cenu!

Povedený kus Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, šedé od kvalitní značky Global Income s.c. pohodlně dostanete na našich stránkách v bezva akci! Ceny již od 3 990 Kč.