Global Income s.c. Kancelářské křeslo Verona, šedé/červené

Kancelářské křeslo Verona, šedé/červené Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní šedou látkou. Tento... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Verona
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Verona, šedé/červené Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní šedou látkou. Tento...

Kancelářské křeslo Verona, šedé/červené Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní šedou látkou. Tento velice spolehlivý materiál, který se snadno udržuje, má na pohled i na dotek velice příjemnou strukturu. Zvolená šedá látka je poté, po téměř celé ploše sedáku a opěráku červeně prošívaná. Toto prošívání dodává celé židli, společně s černými kovovými prvky, neokoukaný vzhled. Vaši pozornost určitě také upoutá snímatelný polštářek, který doplňuje opěrku hlavy a bederní polštář, který Vám… Nový výrobek Global Income s.c. Kancelářské křeslo Verona, lze získat ještě tu na webu ve známé rubrice židle do kanceláře! Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmiňované kategorii za internetové ceny. V očích zákazníků populární výrobce Global Income s.c. vás obohatí o vynikající zboží ! Udělejte radost sami sobě.

Často hledaný produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Verona, šedé/červené od dodavatele s dobrým jménem Global Income s.c. jednoduše můžete najít zde nyní v akci! Teď za akční cenu 4 190 Kč.