Global Income s.c. Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy, červená – 5 ks

Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy, červená - 5ks Rádi bychom vám představili nová kolečka naší nabídky. Tato univerzální... více informací »
Global Income s.c. Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy
Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy, červená - 5ks Rádi bychom vám představili nová kolečka naší nabídky. Tato univerzální...

Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy, červená – 5ks Rádi bychom vám představili nová kolečka naší nabídky. Tato univerzální kolečka se hodí k mnoha modelům kancelářských křesel a židlí z naší nabídky. Překvapí vás především svým pogumovaným povrchem, který je dělá ideálním především pro tvrdé podlahy jako parkety, plovoucí podlaha, dlažba a další podobné materiály. Díky pogumování jsou kolečka velmi tichá, neklouzavá a navíc maximálně šetrná vůči zmíněným druhům podlah. Kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit již dnes tady na našich stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře! Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární sekce za extra cenu. Přední značka Global Income s.c. dlouhodobě prodává vynikající výrobky. skutečně levně. Však to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce Global Income s.c.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Global Income s.c. Pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy, červená - 5 ks od populárního výrobce Global Income s.c. jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! V akci od 190 Kč.