Halmar Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI 23

Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je... více informací »
Halmar Barová židle BORYS LOW
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je...

Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je stejně jako u barové židle BORYS vyrobena z masivního dřeva, které je pevné a odolné proti mechanickému poškození. Opěrka zad, čalouněný sedák a opěrka nohou zajistí, že se Vám bude sedět opravdu pohodlně. Sedák je potažen tkaninou INARI 23. Zbytek konstrukce židle je vyrobený z masivního bukového dřeva v bílém odstínu. I přeš použití masivního dřeva je manipulace s židlí velmi snadná… Tento žádaný produkt Halmar Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI máte možnost získat prostě na našem webu ve známé kategorii barové židle a stoličky. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z naší kategorie za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Halmar pro své zákazníky dodává špičkové produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Nejprodávanější produkt Halmar Barová židle BORYS LOW, bílá/INARI 23 pocházející od značky Halmar snadno můžete získat zrovna za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 290 Kč.