Halmar Barová židle BORYS LOW, dub sonoma/INARI 23

Barová židle BORYS LOW, dub sonoma/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je... více informací »
Halmar Barová židle BORYS LOW
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle BORYS LOW, dub sonoma/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je...

Barová židle BORYS LOW, dub sonoma/INARI 23 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je stejně jako u barové židle BORYS vyrobena z masivního dřeva, které je pevné a odolné proti mechanickému poškození. Opěrka zad, čalouněný sedák a opěrka nohou zajistí, že se Vám bude sedět opravdu pohodlně. Sedák je potažen tkaninou INARI 23. Zbytek konstrukce židle je vyrobený z masivního bukového dřeva v odstínu dub sonoma. I přeš použití masivního dřeva je manipulace s židlí… Tento diskontní výrobek Halmar Barová židle BORYS je k dostání rovnou tady a teď na našem webu zařazený v kategorii barové židle a stoličky! Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! To ale není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kousky značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní výrobek Halmar Barová židle BORYS LOW, dub sonoma/INARI 23 originál od výrobce Halmar můžete najít právě zde se slevou. Cena již od 2 290 Kč.