Halmar Barová židle BORYS LOW, tmavý ořech/VILA 2

Barová židle BORYS LOW, tmavý ořech/VILA 2 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je... více informací »
Halmar Barová židle BORYS LOW
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle BORYS LOW, tmavý ořech/VILA 2 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je...

Barová židle BORYS LOW, tmavý ořech/VILA 2 Barová židle BORYS LOW je nižším sourozencem naší židle BORYS. Konstrukce židle je stejně jako u barové židle BORYS vyrobena z masivního dřeva, které je pevné a odolné proti mechanickému poškození. Opěrka zad, čalouněný sedák a opěrka nohou zajistí, že se Vám bude sedět opravdu pohodlně. Sedák je potažen tkaninou VILA 2. Zbytek konstrukce židle je vyrobený z masivního bukového dřeva v odstínu tmavý ořech. I přeš použití masivního dřeva je manipulace s židlí…
Neodolatelný produkt Halmar Barová židle BORYS můžete nakoupit mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé rubrice barové židle a stoličky. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z naší kategorie za báječnou cenu! Významný dodavatel Halmar vám poskytuje prvotřídní výrobky A to je teprve začátek! To však není vše, nebojte, máme toho více! U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější výrobek Halmar Barová židle BORYS LOW, tmavý ořech/VILA 2 originál od značky Halmar jednoduše získáte na našich stránkách opravdu levně. Nabídky od 2 290 Kč.