Halmar Barová židle H-44, ořech/krémová

Barová židle H-44 je moderní židle s ergonomickým tvarem a pevnou konstrukcí. Zaoblené sedadlo a zaoblená opěrka jsou na sedací části čalouněné... více informací »
Halmar Barová židle H-44
Značka: Halmar
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-44 je moderní židle s ergonomickým tvarem a pevnou konstrukcí. Zaoblené sedadlo a zaoblená opěrka jsou na sedací části čalouněné...

Barová židle H-44 je moderní židle s ergonomickým tvarem a pevnou konstrukcí. Zaoblené sedadlo a zaoblená opěrka jsou na sedací části čalouněné eko kůží krémové barvy. Na vnější konstrukci sedací části je použita ohýbaná překližka, která vzniká vrstvením dýh a vzniká tak velmi odolný materiál. Pro jednoduchou kombinaci s krémovou eko kůží je použita překližka v odstínu ořech. Podnož židle je vyrobená z chromované oceli, velmi pevného a odolného materiálu. Z chromované oceli je také vyrobena jednoduchá…
Kvalitní a žádaný produkt Halmar Barová židle H-44, jde koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v sekci barové židle a stoličky! Mrkněte na ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu! Věhlasný výrobce Halmar dodává vysoce kvalitní zboží. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Halmar Barová židle H-44, ořech/krémová od populární značky Halmar jednoduše můžete najít tady za výhodnou cenu. Cena již od 2 790 Kč.