Halmar Barová židle H-64, coffee

Barová židle H-64, coffee Židle H-64 je barová židle vyrobená v industriálním stylu. Masivní konstrukce je vyrobená z oceli,... více informací »
Halmar Barová židle H-64
Značka: Halmar
790 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-64, coffee Židle H-64 je barová židle vyrobená v industriálním stylu. Masivní konstrukce je vyrobená z oceli,...

Barová židle H-64, coffee Židle H-64 je barová židle vyrobená v industriálním stylu. Masivní konstrukce je vyrobená z oceli, která je natřená černou barvou. Podnoží židle je ozvláštněno ostrými liniemi pro osobitý vzhled. Kulatý sedák se skládá z dvou vrstev, z oceli a z laminovaného MDF materiálu. Je použit MDF materiál v barvě coffee ve stylu old vasion,který se snaží napodobit retro starý opotřebený vzhled. Pod sedákem také nalezneme ovládací páčku pro funkci výškového nastavení. Barová židle H…
Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit také tady u nás ve známé sekci barové židle a stoličky! Prozkoumejte ostatní kousky ve zmiňované rubrice za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Halmar má na skladě špičkové výrobky. za super cenu. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další zboží od značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Halmar Barová židle H-64, coffee od spolehlivé značky Halmar snadno seženete již dnes extra se slevou. Akční ceny od 790 Kč.