Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě šedá

Barová židle H-93, ořech/tmavě šedá Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým vzhledem. Bude... více informací »
Halmar Barová židle H-93
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-93, ořech/tmavě šedá Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým vzhledem. Bude...

Barová židle H-93, ořech/tmavě šedá Atraktivní a elegantní barová židle H-93 Vás uchvátí svým vyšperkovaným a nadčasovým vzhledem. Bude ozdobou jakéhokoliv interiéru, a to díky svému originálnímu vzhledu. Díky svému provedení a tvaru sedací částí Vám poskytne pohodlí u každého barového pultu. Základnu této barové židle tvoří pevná konstrukce čtyř dlouhých noh. Nohy jsou vyrobené z masivního dřeva, díky pevnosti a odolnosti tohoto dřeva, má tato židle nosnost až 120 kg. Pro podpoření atraktivity je… Kvalitní a žádaný produkt Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě jde pořídit snadno tu umístěný v sekci barové židle a stoličky. Vyhledejte si zcela nové výrobky z naší kategorie za skvělou cenu!

Tento unikátní produkt Halmar Barová židle H-93, ořech/tmavě šedá od známé značky Halmar snadno získáte u nás skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 2 190 Kč.